Tímto se vám chci krátce představit. Jmenuji se Tomáš Kolín, narodil jsem se na severní Moravě v Havířově. Rybaření se již věnuji od dětských let, už jako malý kluk jsem chodil s dědou a později s taťkou na ryby. Posledních dvacet let se věnuji převážně přívlači.

 

 

V roce 2002 jsem si koupil své první formy na odlévání jigových hlav. Postupem času jsem si zakoupil další formy. Bavilo mě vymýšlet, kombinovat a různě si pohrávat s velikostí a gramáží háčků.

 

Jigové hlavy jsem na začátku vyráběl pro sebe, kamarády, známé. Díky tomu, že jsem přišel o práci a obor ve kterém jsem pracoval se zcela zastavil, se zrodil nápad vytvořit e-shop. Dali jsme s dcerkou hlavy dohromady, já vyrábím, dcera Yveta balí, posílá a vyřizuje vaše objednávky.

 Díky slušnému počtu forem, které mám, jsem schopen vyřídit i individuální požadavky zákazníka dle jeho přání. Budu se snažit vyjít vám v čemkoliv vstříc, eventuelně začínajícím rybářům, co chtějí začít vláčet poradit. Myslím si, že si zde každý vybere to své a nebojte se mě jakýmkoliv způsobem oslovit.

 

Těším se na spolupráci s vámi.

Petru zdar, s pozdravem Tomáš Kolín.